Georg Ots Spa Hotell

       

Georg Ots Spa Hotell asub Kuressaare piiskoplinnuse lähistel. Hotellis on 92 tuba ning toa hinna sees on rikkalik hommikusöök, võimalus külastada piiramata ajakasutusega suplusbasseine, saunasid ja rühmatreeninguid.

Uuri lisaks


Pädaste mõis

             

Sajandeid vana Pädaste Mõis Muhu saarel on ainuke viietärnihotell väljaspool Tallinna. Täielikult renoveeritud mõisas tegutseb luksuslik hotell ja spa-kompleks. Pädaste Mõis pakub külastajatele majutuseks 24 eripärast tuba, alustades hubastest tubadest Tõllakuuris ja lõpetades suursuguste ruumidega Härrastemajas.

Uuri lisaks


Pidula Forell

     

Saaremaa Odalätsi allikate veed toidavad Pidula oja, mis paisutati veskitiigiks Pidula mõisa vesiveski käivitamiseks juba 1803. aastal. Pidula oja ja Veskitiik on olnud läbi aegade forellile sobivaks kudemis- ja elupaigaks. Allikavesi muudab tiigi vee väga puhtaks ja läbipaistvaks.
Täna asub Pidula Veskitiigi aladel Pidula Forell, kus kasvab traditsiooniliselt vikerforell ja karpkala. Lisaks kalapüügile pakub Pidula Forell majutust, toitlustust ja paljusid erinevaid aktiivseid tegevusi nii peredele, sõpruskondadele kui ka kollektiividele.

Uuri lisaks


Arensburg Boutique Hotel & Spa

           

Arensburg Boutique Hotel & Spa Saaremaal on elamusi pakkunud juba 13 aastat. Privaatne butiik-hotell asub Kuressaare vanalinna peatänaval. Vahetus läheduses on piiskopilinnus, park ja supelrand. Soovime Teile pakkuda meeldejäävaid elamusi, privaatsust ning personaalset teenindust. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas, mis on kõrvutatud modernse hoonega. Uudse lähenemisega pälvis Arensburg 2007. Aasta Üllataja arhitektuuripreemia.

Uuri lisaks


Grand Rose SPA Hotell

           

Grand Rose SPA Hotell koos luksusliku spaa- ja saunakeskusega Rosaarium asub Saaremaaal Kuresaare südalinnas. Romantilise interjööriga 132-kohalises hotellis on ühildatud uus ja vana stiil, kogu majas on läbivaks sümboliks roos. Grand Rose SPA Hotell on suurima saunade arvuga spaa Saaremaal. Valida on tervelt seitsme erineva sauna vahel, sh eksklusiivne välisaun terrassil. Suur valik hoolitsusi pakuvad täiuslikku lõõgastust õdusas ja rahulikus atmosfääris. Toiduelamusi saab nautida restoran-vinoteegis Rose, suvel on siseõue terrassil avatud grillrestoran.

Uuri lisaks


Ohessaare tuulik

       

Ohessaare Tuulik asub Torgu vallas, Ohessaare panga maastikukaitseala vahetus läheduses. See on kaunis paik otse mere kaldal. Ümbritsev keskkond on väga ilus, vaikne ja rahulik – siin on ideaalne lõõgastuda ja aeg maha võtta. Tuulikus pakutakse elamusmajutust, mille nautimise kaudu saab iga külastaja positiivse emotsionaalse laengu ning kogeb taaselustatud vanu traditsioone ja elustiili. Tuuliku kõrval asub avar ja valgusküllane suveterass, kus avaneb imeilus vaade otse merele. Suveterassil avatud kohvik.

Uuri lisaks