Hallikivi seikluspark

 

Hallikivi Seikluspark on õige valik pakkudes vabaaja veetmist läbi väliskeskkonnas toimuvate seiklustegevuste. Seikluspark laiub umbes ühel hektaril, looduskaunis männimetsas saad seigelda neljal erineval tasapinnal, 28 atraktsioonil. Batuut pakub tegevust ka kõige aktiivsematele mudilastele.

Uuri lisaks


GoodKaarma seebikoda

         

GoodKaarma on ainulaadne ökotalu, mis tegeleb orgaaniliste seepide tootmisega. Suvel on talu uksed avatud kõigile. GoodKaarma ökotalust on saanud populaarne külastuskoht, mis meelitab igal hooajal tuhandeid huvilisi. Aiakohvik pakub jooke ja suupisteid ning kingipoes on saadaval suur hulk huvitavaid suveniire, erilisi ehteid, seepe ja palju muud. Huvilistele pakutakse lõbusaid seebivalmistamise töötubasid. Sissepääs on kõigile (ka gruppidele) tasuta. Gruppidelt palutakse eelnevalt registreerida.

Uuri lisaks


Tihuse Hobuturismi Talu

             

Tihuse Turismitalus saad Eesti tõugu hobustel matkata kauni Muhu saare looduses. Pakutakse suurt valikut ratsa- ja kalessimatku. Ratsamatkad on kestvusega 1-2 tundi algajatele ja 1-3 tundi oskajatele. Kogemustega ratsutajatele pakume 4-6 tunniseid kogupäeva matku millele lisandub piknik.

Lisaks matkad muinaskultuuri õpperajale, millel võib tutvuda endiste aegade kommete ja tavadega - matkarada on võimalik läbida ka jalgsi. Lastele platsiringid! Tihuse hobuturismitalu pakub ka majutust kuni 40-le ja toitlustamist Tihuse teemajas kuni 50-le külalisele.

Uuri lisaks


Panga Diving Resort

         

Ilusad elamused Sulle vee all ja vee peal – kõik see on Saaremaa Panga Pangal. Erinevad võimalused nii algajale kui sertifitseeritud sukeldujale. Saaremaa vetes on mitmeid erinevaid laeva- ja lennukivrakke mida saad uudistama minna. Lisaks pakume majutust, toitlustust, loodus- ja veematku, jahindust, hülgevaatlust.

Uuri lisaks